رژیم لاغری

فان سیتی قدیمی ترین سایت سرگرمی و تفریحی

رژیم لاغری

۳۳۸ بازديد

رژیم لاغری


حتما شما نیز از روش وب مقاله ها و نحوه های لاغری مانند لاغری سرعت بالا و یا این که لاغری در 7 روز را شنیده اید ممکن است نیز بدین روش ها فعالیت نموده اید البته به سود ای نرسیده اید . از جمله عارضه ها این به فیض نرسیدن میتوان پیروی کردن از مقاله ها بدون‌پول و ارزان که صرفا انگیزه آنان جذب مخاطب می باشد می‌باشد .
از جمله لزومات لاغر شدن نخوردن فریب عدد ها بالا ماننده 10 کیلو در ماه و دیگر نمونه هایی که به شما وعده ره صد ساله را یک شبه رفتن است .
رژیم لاغری سبحان گلزاری یک روش ماهر بر اساس طب سنتی و دانش نوین هست که تماما آزمایش شده بر روی دیگر تن ساز ها می‌باشد . با به کارگیری از فرمان العمل های این روش شما به راحتی می‌توانید در ماه تا 5 کیلو از وزن خویش را کاهش دهید .
سبحان گلزاری با بیش تر از 14 سال سوابق در طب سنتی و صد ها مثال غالب در لاغری فراهم است تا رویای لاغری شما‌را به حقیقت تبدیل نماید .
علت تفاوت این رژیم لاغری با رژیم های غذایی دیگر مبنای تیم خونی و طبع چیره در طب سنتی می‌باشد و اصطلاحا هر فرد تا به تعادل طبایع نرسد موضوع طولانی تر وزن مرتفع نخواهد شد .
این رژیم با بلوکه کردن آنزیمی که مسول ذخیره سازی چربی در شکم , پهلوها و… می‌باشد به شایسته ترین نحو منجر خودداری از تشکیل چربی در نواحی مذکور میشود و اصطلاحا سبب ساز تغییر‌و تحول ژنتیک اشخاص میشود .
 

منبع :  رژیم لاغری

تاثیر دمنوش لاغری بر کاهش وزن

1- تاثیر دارویی بر بدن

2- سم زدایی بدن

3-بهبود روند کاهش وزن

معرفی بهترین دمنوش های لاغری

1- چای سبز

یکی از نوشیدنی های توصیه شده برای کاهش وزن، چای سبز با آنتی اکسیدان های قوی با نام catechins وEpigallocatechin gallate است. این آنتی اکسیدان ها با افزایش سوخت و ساز بدن منجر به کاهش وزن و چربی های شکمی می شوند. دمنوش سبز یکی از سالم ترین نوشیدنی های این سیاره محسوب می شود و اعتقاد بر این است که بسیاری از مزایای سلامت، از جمله پیشگیری از سرطان را به ارمغان می آورد. این دمنوش از برگ های بالایی گیاه Camellia sinensis بدست می آید.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.