تعداد قربانیان ویروس کرونا در فرانسه

فان سیتی قدیمی ترین سایت سرگرمی و تفریحی

تعداد قربانیان ویروس کرونا در فرانسه

۴۷۱ بازديد

تعداد قربانیان ویروس کرونا در فرانسه


در اروپا شمار قربانیان ویروس کرونا در حال افزایش است و کشور فرانسه از این قاعده مستثنی نیست ؛ به طوری که وزارت بهداشت این کشور شمار جان باختگان بر اثر ویروس کرونا را 79 نفر اعلام کرد .

تعداد قربانیان ویروس کرونا در فرانسه

در شب روز جمعه وزارت بهداشت فرانسه  از افزایش تعداد قربانیان این کشور این خبر را اعلام کرد به طوری که 18 نفر بیشتر از قربانیان روز پنج شنبه بود و درعرض 1 روز 18 قربانی به این تعداد افزوده شد .
از طرفی کشور فرانسه با مشکل افزایش 28 درصدی مبتلایان به ویروس کرونا مواجه هست . اکنون تعداد 3661 نفر در فرانسه بیماری کووید 19 را دارند و که این تعداد 28 درصد بیشتر از روز گذشته است .
در میان کشورهای اروپایی بیشترین قربانیان و مبتلایان به این ویروس به ترتیب مربوط به کشورهای ایتالیا ، اسپانیا و فرانسه هست .

بهترین فصل سفر به فرانسه

  • بهترین زمان برای بازدید از جاذبه‌ها و گردش‌های شهری فصل معمولی سال یا همان شولدر سیزن است. در بیشتر مناطق فرانسه، ماه‌های مه و سپتامبر فصل معمولی سال است، ولی در پاریس این فصل نسبتا شلوغ است. در اوایل مارس و اواخر اکتبر، جمعیت گردشگران، کمتر از سایر مواقع است.
  • اگر می‌خواهید از تفریحات ساحلی در نواحی جنوبی فرانسه لذت ببرید، باید قبل از سفر بدانید که دمای آب دریا فقط در ماه‌های ژوئن تا سپتامبر به اندازه‌ای گرم است که برای شنا مناسب باشد.
  • بهترین زمان سفر به فرانسه برای خرید از اواسط ژانویه تا اواسط فوریه و از اواخر ژوئن تا اوایل اوت، است تا بتوانید از حراج‌های تابستانی و زمستانی استفاده کنید.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.